מידע בטיחות חשוב - קרא לפני השימוש -

כעת בטוח יותר ואף מהנה יותר להשתמש במשקפי מציאות מדומה רוב האנשים כבר לא חשים בסחרחורות וכאבי ראש ואף החוויה נראית הרבה יותר מציאותית.

ודא שאתה מסוגל להשתמש בבטחה במשקפי המציאות המדומה.

כפי שציינו רוב האנשים המוחלט נהנה להשתמש במשקפי המציאות המדומה ולא חווה קשיים אך אם הינך נמצא באחוז האחר , התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש במוצר אם יש לך תנאים רפואיים קשים (כגון מחלת לב), תנאים המשפיעים על יכולתך לבצע פעולות גופניות בבטחה, תנאים פסיכיאטריים (כגון הפרעות חרדה או הפרעת דחק פוסט טראומטית) או אם את בהריון או קשישים.

אל תשתמש במוצר אם אתה חולה, עייף או תחת השפעת חומרים משכרים / סמים.

המוצר יכול לפלוט גלי רדיו שיכולים להפריע לפעולה של מכשירים אלקטרוניים בקרבת מקום. אם יש לך קוצב לב או מכשיר רפואי אחר מושתל, אל תשתמש במוצר עד שתתייעץ עם הרופא או עם יצרן המכשיר הרפואי שלך.

השימוש בעמדות מציאות המדומה אך ורק בפיקוחו של המדריך.

לפני שתכנסו לעולם המציאות המדומה תעברו הדרכה קצרה של כ 5 דקות אצלנו , חשוב חשוב להקשיב לנו בזמן הפעילות אחרת למה אנחנו כאן :).

בכל חדר של המציאות המדומה מותקנת מערכת הרתעה שמזהירה אותנו מפני הקיר ומומלץ לשים לב ולסמוך עליה . במידה ואם אחד הלקוחות יבחר שלא לשמוע בקולנו "ויתפרע", באופן מיידי תופסק פעילות העמדה והלקוח לא יהיה זכאי לפיצוי כלשהו. לכן עדיף להימנע מאי הנעימות.

אופן התנהלות בעמדת המציאות המדומה.

לפני השימוש נסביר כיצד לחבוש את הקסדה , תפעול הבקרים ותזוזה בעמדה.

החזיקו את הבקרים בחוזקה ותמיד השתמשו ברצועות היד כדי למנוע נזק לציוד ולעצמכם.

תחילה יש להזיז את הרגליים לאט ובזהירות כדי למנוע מעידה , ייתכן ובזמן המשחק תתקרבו לקיר או תפגעו בקיר אך אל דאגה הקיר מרופד, יש להתנהג בזהירות בזמן המשחק על מנת לא לפצוע את עצמכם ולא לשבור את הציוד יקר הערך.

אי הקשבה לדברי המדריך עלולה לגרום לפציעה ונזק בגוף.

מידע כללי.

אפקטים פיזיים ופסיכולוגיים מהתוכן הנצפה באמצעות המשקפיים יכול להיות אינטנסיבי ועשוי לגרום למוח והגוף להגיב בהתאם (לחוש כאילו הכל אמיתי). סוגים מסוימים של תוכן (למשל תוכן אלים, מפחיד, רגשי או אדרנלין) עלול לגרום לעלייה בקצב הלב, התקפי פאניקה, ותופעות לוואי אחרות. אם יש לך היסטוריה של תגובות פיזיות או פסיכולוגיות שליליות לנסיבות מסוימות בחיים האמיתיים, הימנע משימוש במוצר כדי להציג תוכן דומה.

כמו כן, חשוב לזכור כי חפצים מדומים, כגון רהיטים, אשר עשויים להיתקל בעת השימוש במשחקים אינם קיימים בעולם האמיתי, ופציעות עלולות להיגרם כאשר אינטראקציה עם אובייקטים אלה מדומה כאילו הם אמיתיים, למשל, על ידי ניסיון לשבת על כיסא וירטואלי.

בחלק מהמשחקים האקטייבים יותר אתם עשויים לחוש עייפות או כאב בשרירים גם כיום לאחר השימוש בדיוק כמו באימון בחדר הכושר.

שימוש על ידי ילדים.

חברת HTC קבעה כי שימוש במשקפי מציאות המדומה מעל גיל 4.ההמלצה שלנו היא מגיל 6 ומעלה כדי שהשימוש יהיה אפקטיבי ומהנה באמת.

על ההורים לעקוב אחר ילדיהם  מקרוב על מנת למנוע פציעות והשפעות שליליות במהלך השימוש במוצר ואחריו.כמו כן עד גיל 9 השימוש בחדרי מציאות המדומה הוא בליווי ההורים בלבד ועל אחריותם.