NEW ONEESCAPE1.jpg
 

אחת החוויות!  היה מצחיק ומשחרר 
כיף בטירוף , המפעילים מקצועיים ומקסימים נורא ללא ספק נחזור!

Ksenia Verlotsky

היכנסו למימד חדש של בידור מרגש

מחפשים חדר בריחה מומלץ? מתלבטים מה מתאים לזוגות ומה לקבוצות גדולות?
בואו לחוות חוויה בלתי נשכחת של חדרי בריחה במציאות מדומה!

פשוט הרבה יותר ממה שהתרגלתם אליו.. תנסו...

ILUSSIONLOGO.jpg

לכוד בתוך המוח שלך, בתוך חלום, שפן ניסיונות של ארגון סודי שמזריק לך סמי הזיה כך שאתה אבוד בין מציאות לחלום.

שים לב! השומר שלך נעלם לשעה וחצי ואתה צריך למצוא את התרופה כדי שתוכל לחזור למציאות, כדי שתוכל לברוח! אבל שום דבר לא הגיוני...

בדיוק כשחשבת שמצאת את הפתרון, דלת מעבירה אותך ליקום אחר..

תצטרכו להילחם נגד ההיגיון שלכם, כי החלום יכול להפוך לסיוט!

The Experiment.jpg

בזמן ביקור אצל רופא מפורסם, אתה מבחין שמשהו לא בסדר במשרדו. לפני שאתה מבין מה קורה, הוא מסמם אותך ואתה נרדם. כשאתה מתעורר, אתה יושב על כיסא בחדר האחורי,

נעול ולא מצליח לצאת מהבניין.

אתה יכול לדעת שהרופא עורך סוג של ניסויים על בעלי חיים ואנשים ועכשיו אתה הבא בתור! האם אתה יכול להבין מה קורה ולברוח לפני שיהיה מאוחר מדי?

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

Mission Sigma.jpg

השירותים החשאיים איתרו ונטרלו מחבל ידוע שבמשך עשר השנים האחרונות הסתתר באזור נידח בעיר. עד פה החדשות הטובות. החדשות הפחות טובות הן שהתברר שהוא הצליח להתקין על גג קומה נטושה ראש נפץ גרעיני ועליו טיימר. הבניין עצמו הפך למגדל מלא מלכודות ומכשולים מסובכים. הומלצתם כמומחים בבעיות מסוג זה, והשירות החשאי סייע לכם לחדור לחצר. כעת הכל תלוי בכם. האם תצליחו לעבור את כל המלכודות ולסכל התקפה גרעינית?

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

CHRISTMAS.jpg

חג המולד בסכנה! סנטה נקלע לסופת שלגים, הוא איבד את כל המתנות ואינו מצליח למצוא את הדרך הביתה. הצלת חג המולד היא בידיכם בלבד. כדי לעזור לסנטה למצוא את ביתו, עליכם להדליק את האורות על עץ חג המולד הגדול ביותר ביער. עם זאת, קודם יהיה עליכם להגיע לקוטב הצפוני, למקום בו סנטה מתגורר, ולהחזיר הכל לסדרו. בררו מדוע שדוני הקסם מסרבים לעבוד והמתנות אינן מגיעות לילדים. מהרו להחיות את עץ חג המולד הראשון עם האייל הטוב ביותר של סנטה!

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

צרנוביל.jpg

אם רק היינו יכולים לשנות את העבר, או לחזות באירועים ששינו את העולם... האם ניתן לשנות את הגורל? לחזור בזמן כדי לראות אם אתה יכול לשנות את המצב שממנו, כך נראה, לא היה מוצא. מה קרה בליל התאונה? מה קרה אחר כך? מצא תשובות לשאלות שנותרו ללא מענה עד עכשיו. עיר הרפאים צ'רנוביל יכולה לספר לכם את סיפורה... סיפור שעלה חיים. אסון שמשפיע עלינו עד היום...

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

ALICE.jpg

קחו חלק במערבולת האירועים והכניסו את עצמכם לנעליה של אליס! צלל לתוך עולם של קסם אמיתי! אתה צריך לחשוף את הסודות של מלכת הלבבות, שהטילה כישוף על זמנה של ארץ הפלאות. שתו שיקוי מכווץ ועקבו אחרי הארנב הלבן במבוכי העולם המעוותים מאחורי המראה, שם הכל מתהפך. עזרו לכובען, שנתקע בזמן, לסדר את הבלגן במסיבת התה המטורפת.מצא דרך לחמוק על פני שומרי הקלפים לתוך הטירה המלאה במלכודות מסובכות כדי להביס את מלכת הלבבות.

קר כקרח.jpg

באטליז ישן בבריטניה. זוג זקנים מתוק באמת ניהל את המקום הזה, אבל לאחרונה הם נעלמו!

אתם מתעוררים ומוצאים את עצמכם נעולים בתוך החנות ללא מוצא, האפשרות היחידה שלכם היא לחפש סביבכם רמזים כדי לנסות ולפתוח את יציאת החירום ולגלות את הסיפור האמיתי מאחורי ההיעלמות של הזוג.

האם תצליח לגלות מי נעל אותך כאן ולברוח לפני שהם יחזרו?!?

The Abandoned School.jpg

אתה וחבריך מהתיכון עורכים מסיבת איחוד. ברצונכם לחיות מחדש את הימים הטובים..

אתה מחליט לבקר בבית הספר הישן שלך, שננטש מאז. בהתחלה, הכל מושלם, משחקי שתייה, ריקודים, רכילויות ומה לא.. כולם מתחילים להזכר בעבר,

אולם יש אירוע אחד שכולכם בחרתם לשכוח ותאלצו להתמודד איתו כעת.

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

סייברפאנק.jpg

זו תחילת המאה ה -22. החברה קרסה על רקע התקדמות טכנולוגית מהירה. אנשים משנים את גופם באופן נרחב. תאגידים לוחמים זה בזה על נתונים, שהפכו לסחורה החשובה ביותר בשוק. הקבוצה שלך, המורכבת מסייבורגים המצוידים בכישורים מיוחדים, החליטה לגנוב נתונים נדירים מארכיוני תאגיד בעל השפעה. בחדירה למתחם מבלי שיבחינו בכם, עליכם להגיע לארכיונים ולהוריד את מכסניות הזיכרון. אך שום חלק במשימה לא עומד להיות קל.

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

Prison_300x250.jpg

צוות המשטרה שלך פושטת על כנופיות פשע במשך שנים ואינם לוקחים אסירים. המבצע הגדול האחרון גרם להענשת מפקדי משטרה מושחתים רבים. לכן תהילה היא רק צעד אחד משכחה. הפלילו אותך ונכלאת באשמת שווא. עם זאת, חבריך עדיין חופשיים. תוכנית הבריחה מסודרת, ועכשיו תזדקק לכל האומץ, כל העורמה וכל המזל שיש כדי להשיג את החופש ולנקות את שמך. ולהמשיך את המאבק שלך לצדק.

להזמנה : סניף קרמינצקי 

סנקטום.jpg

 H.P. Lovecraft מלא במקומות חשוכים ויצורים מיסטיים. קיבלת מכתב מחברתך הקרובה אנה, חוקרת המנהלת חקירה על היעלמויות מסתוריות ביערות הסמוכים. עכשיו אין לך ברירה אחרת אלא לעשות הכל כדי להציל אותה. במכתב היא ביקשה את עזרתך ואז לא שמעת ממנה יותר... אתה עומד לנהל חקירה משלך. הגיע הזמן לבקר במנזר נטוש ישן, שם התיישבה פולחן האלוהות הקדום. יהיה עליך לסכן לא רק את חייך, אך גם את נשמתך כשתיתקל בכוח המסתורי שישן במרתף המנזר הריק. 

להזמנה :  סניף קרמינצקי 

בית הפחד.jpg

בקתה נטושה רעועה ביער. קורי עכביש בפינות, אבק על הרצפה, רהיטים רעועים ו... אפילו לא נפש חיה אחת. איך שזה נראה, הבית כבר מזמן ננטש, אבל האם זה באמת המקרה? אתה מנסה להבין מה קורה כאן אבל אתה מבין רק דבר אחד - הבית הזה לא הולך לתת לך לברוח כל כך בקלות. כשאתה מסתכל מסביב, אתה רואה שהדלתות והחלונות סגורים, אין חשמל, וההבהוב הגוסס של הנר בקושי מספיק כדי להדליק את החדר העכור. לתדהמתך, אתה מבין שאתה לכוד במלכודת.

יש לנו מעל ל 30 חדרי בריחה מ ט ו ר פ י ם , רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים